Під час будівництва рідко хто задумується про таку важливу деталь як якісне утеплення фасадів, і якщо будинок не утеплений належним чином, до 40% загального тепла втрачається через стіни. Те ж саме відбувається з прохолодою, яку ми хочемо зберегти влітку.

Клейова суміш «KARST» виготовлена на основі високоякісного портландцементу, розроблена та випробувана для успішного виконання вимог, що стосуються теплоізоляції цоколів, фундаментів, підвалів та інших бетонних компонентів.

Тому, можливо, буде доцільно переконатися, що ви вже знаєте всі особливості будівлі, яку хочете утеплити. Будь-які теплоізоляційні роботи передбачають проведення таких досліджень, щоб вибрати оптимальне рішення для теплоізоляції.

Для приклеювання плити з мінеральної вати, пінополістиролової плити, покращення теплозбереження зовнішніх стін, облицювання або ремонту фасадів дуже допомагають теплоізоляційні клеї. Використовуючи таку суху будівельну суміш, результат в кінцевому варіанті набагато кращий, а також можна знизити витрати на опалення.

За словами фахівців, клей не тільки виконує роль фіксації, але й разом з пінопластом і мінеральною ватою сприяє ефективній теплоізоляції будинку.

Наші фахівці дослідивши всі питання в даній сфері розробили дійсно хороший клей що відповідає ряду характеристик: має дуже хорошу адгезію до основи, стійкий до морозу, води та погодних умов, термоізоляція.

На профільному ринку представлений широкий асортимент будівельних сумішей такого типу. Якщо ви не знаєте, що вибрати, ми рекомендуємо наш асортимент, він  підходить для для проведення будь-яких ремонтних робіт. Кожен продукт «KARST»  розроблений за індивідуальними формулами із збереженням найкращих якостей. А з нашою доставкою вам не доведеться чекати, товар приїде з Хмельницького в: Чернівці, Вінницю, Тернопіль, Житомир і Рівне того ж дня.