Для укладання основного підлогового покриття потрібна рівна підлога. На даний момент вирівнювання підлоги – нескладне завдання. Раніше було одне рішення – зведення бетонної стяжки, зараз для просушування поверхні застосовуються нові методи, найчастіше це наливні, самовирівнюючі розчини різних видів.

Суміші для наливної підлоги  можуть бути цементні або гіпсові, змішані з дрібнодисперсним наповнювачем і зі спеціальними добавками, які забезпечують рівномірний розподіл розчину і прискорюють її замерзання. Суміші такого типу ще називають рівнями. Велику підлогу можна зробити в будь-якому типі приміщень. Час твердіння розчину близько однієї доби, і після цього покриття можна використовувати.

Вирівнювання підлоги самовирівнюючою сумішшю є швидким і надійним способом досягнення ідеального покриття. Особливістю таких поверхонь є те, що вони використовуються лише як базова основа для фінішного покриття. Крім того, можна сміливо постелити лінолеум, ламінат, паркет або будь-яке інше підлогове покриття.

Наша компанія пропонує сухі будівельні суміші на основі цементу. Оскільки це – самовирівнююча суміш, недорога за ціною, можна використовувати як для видалення пилу так і для грунтування поверхні підлоги. Вона має високі адгезійні та міцнісні властивості, стійка до усадки, не боїться вологи, не тріскається. Допускається шар до 8 см.

Під час ремонту потрібно точно дотримуватися технології заливки наливної підлоги та ретельно підготувати поверхню. Всі дефекти попередньо заповнюють шпаклівкою або замазують чорновим з’єднанням.

На сайті в описі до кожного товару є детальна інструкція по підготовці, приготуванні та послідовності дій, при дотриманні всіх інструкцій, робота в домашніх умовах буде легкою, а результат якісним. Замовляйте товар в Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці, Тернополі, Житомирі і Рівному та насолоджуйтесь ідеально рівними поверхнями.