Дуже часто перед забудовником, який купив клінкерну цеглу або будь-яку облицювальну, виникає питання – використовувати для будівництва готові   суміші або виготовляти розчин  для цегли самостійно, тобто, із використанням найманої будівельної сили.

Якщо розглядати традиційне виготовлення піщано-цементного розчину то він трохи дешевший але менш надійний. Українські виробники часто фальсифікують цемент, потрібно додатково купувати пластифікатори, для облицювання слід приготувати розчин одного кольору, і тут необхідно знати пропорції всіх складників, а для якісної будівельної суміші компоненти мають бути високої якості.

Готові будівельні суміші набагато надійніші у використанні. Купуючи їх Ви отримуєте повністю готовий продукт,  який потрібно лише розбавити з водою.

На нашому сайті в описі до  мурувальних сумішей «KARST» вказана вся необхідна інформація для приготування, зберігання і використання.

 

 

 

Наш продукт має багато переваг:

  • високу адгезію до клінкерної чи іншої облицювальної цегли, до газо- та піноблоків що збільшує кінцеву міцність;
  • спеціальні добавки, мінеральні заповнювачі і полімерні домішки до сумішей дозволяють звести до мінімуму появу плям, висолів і  «містків холоду».
  • пластифікатори забезпечують високу пластичність розчину і він не дає усадки;
  • дозволяють досить точно розрахувати витрати;

Також товари поділяються за призначенням, в ході дослідів наші експерти вивели формули для різних видів робіт.  Тепер розпочинаючи ремонт у наших клієнтів на одну проблему менше!

Завод по виготовленю мурувальної суміші знаходитьбся в м: Хмельницький.