В наш час ринок переповнений своїм різноманіттям оздоблювальних матеріалів. Не зважаючи на це керамічна плитка доволі довгий час впевнено займає  лідируючі позиції, оскільки, матеріал практичний, довговічний і щонайважливіше екологічно чистий. Тому жоден ремонт не обходиться без її використання.

Раніше керамічну плитку кріпили  на звичайну будівельну суміш, яка не забезпечувала достатньої адгезії, плитка досить швидко руйнувалась та відвалювалася. Креативні майстри почали додавати в розчин клей, і суміш стала більш міцною.

Та сучасна формула клею для плитки забезпечує набагато надійнішу фіксацію і зручність роботи. Будівельна суміш, як і раніше, складається в основному з піску та цементу, але до її складу входить цілий ряд інгредієнтів, що модифікують, і забезпечують потрібний результат. Наша лабораторія постійно займається випробуванням та удосконаленням якості продукції.

Якщо плитка укладається поза приміщенням, наприклад, ви вирішили облицьовувати  фасад будинку, сходи або фундамент, використовуйте клей для зовнішніх робіт:

Karst 101-103-107.

Для зручності наших клієнтів на кожному мішку «KARST» з СБС вказана назва та короткий опис щодо призначення та властивостей товару.

Морозостійкий клей не руйнується за низьких температур, простіше переносить вплив інших природних чинників. Клей для зовнішніх робіт коштує трохи дорожче, його можна використовувати і для наклеювання плитки всередині приміщення. Гірше від цього точно не буде. Високоеластичний чудово підійде для всіх видів плиток та підлог з підігрівом.

Перед початком будівництва важливо точно розуміти всі етапи аби підібрати правильні матеріали. В разі питань, ви завжди можете звернутись до працівників Karst за номером телефону 067 460 00 11 або ж в консультанта магазину.

Купити клей можна в таких містах: Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Тернопіль, Житомир та Рівне.